Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více...

Souhlasím

Obchodní podmínky

Milí uživatelé,

ani my nemáme žádné zvláštní potěšení z předlouhých nesrozumitelných vět, kterým se nelze vyhnout, máme-li dodržet zákon.

Zde vybíráme to hlavní, co bychom chtěli, abyste v obchodních podmínkách nepřehlédli:

  1. Naším přáním je vám PRODEJ, KOUPI, PRONÁJEM NEMOVITOSTI navzájem ulehčit. Vyžadujeme však, abyste při tom nepoškozovali oprávněné zájmy a práva druhých. Přečtěte si tedy především tuto pasáž s pravidly inzerce: (kotva)
  2. Vložení inzerátu přes webové rozhraní a jeho zveřejnění je PO CELOU DOBU INZERCE až do odvolání ZDARMA. Nedočkáte se u nás žádných kliček a hraní se slovíčky, prostě se za ni nic neplatí.
  3. Některé služby nad rámec základní inzerce či inzerce pro firmy, zprostředkovatele, jsou zpoplatněny. Cena je vždy uvedena tak, abyste se mohli předem rozhodnout, zda chcete služby využít.
  4. Pokud někdo poruší pravidla, neváhejte a varujte nás, a tím i ostatní. Nechceme podporovat žádné podvodníky, tedy pokud bude po vás požadovat jakýkoliv zprostředkovatel další provizi, poplatek nad cenu uvedenou v inzerci, dejte nám to okamžitě vědět! Pravidla jsou jasná: CENA UVEDENÁ V INZERCI na www.reality-bezprovize.cz JE KONEČNÁ!

Pokud vám nebude něco jasné, podívejte se do diskuzí Často kladených otázek – FAQ.

Nenajdete-li svou odpověď, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přejeme vám hodně úspěchů při obchodování s nemovitostmi!

celé obchodní podmínky

Pravidla inzerce

1. Portál je určen buď pro samoobslužné vkládání vyplněním on-line formuláře přímo na Portálu řádně registrovanou Třetí osobou/Uživatelem v sekci Můj účet či přes označené butony na Portálu, nebo hromadným exportem dat do systému smluvním partnerem.

.....

celá Pravidla inzerce

 

Reality-BezProvize.cz - realitní server

Unikátní projekt Reality-BezProvize.cz přichází na realitní trh s revolučními novinkami. Náš cíl: Ušetřit všem majitelům nemovitostí nejen peníze, ale i zbytečné starosti. Teď již nemusíte váhat, zda s realitkou nebo bez realitky s námi využijete výhod obou variant.
Díky zcela odlišnému modelu prodeje a pronájmu nemovitostí ušetříte, platíte jen to, co opravdu chcete! Kupujte bez provize a přitom bezpečně. Reality? Bez provize!
Reality-BezProvize.cz - realitní portál s pohodlným a detailním vyhledáváním nabídek nemovitostí z celé ČR i zahraničí, včetně aukcí, dražeb a výhodných investic.
Více informací naleznete zde

Napište nám