Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více...

Souhlasím

Skrytý kontakt - VIP registrace

Zařazeno v Nápověda

 

Co čeká majitele nemovitosti, který si chce prodat či pronajmout svou nemovitost sám bez realitky? Zadá inzerát a nastane mu hotové peklo. Desítky telefonátů a jen těžko se zbavuje jednoho makléře za druhým. tomu se ovšem dalo vyhnout. Víte, jak na to?

Nemusíte se hned vzdávat a podléhat nátlaku makléřů, jen na to musíte jít chytře.

Jak se vyhnout otravným telefonátům? Psát prosby: "RK NEVOLAT" nebo "RK prosím NE" nepomáhá!

Jediná pomoc: Nezveřejňujte své kontaktní údaje.

Nemusíte uvádět své kontaktní údaje!  Zájemci Vás mohou oslovovat přes kontaktní formulář mnohem bezpečněji, než přes e-mail a telefon a stejně pohodlně. Veškerá komunikace na našem portálu je zabezpečena. Používáme tu nejvyšší úroveň zabezpečení, na úrovni bank, nikdo nepovolaný se k Vaší komunikaci nedostane.

VIP registrace na portálu Reality-BezProvize.cz za 200,- Kč + DPH je na celý život. VIP registraci si můžete sami zvolit v registračním formuláři nebo o ni dodatečně zažádat e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po objednání VIP registrace registračním formulářem je služba aktivní ihned.

Vaše kontaktní údaje (jak e-mail, tak telefonní číslo) ověříme, jste tak pro zájemce důvěryhodnější.

Takto pak vypadá Váš skrytý kontakt na Reality-BezProvize.cz:

Reality bez provize skrytý kontakt

Skrytím kontaktu přes VIP registraci bude váš inzerát působit důvěryhodněji a také si každého zájemce lépe prověříte. Rozhodně se totiž nevyplatí dělat obchody s anonymními uživateli na internetu.

Kontaktní formulář na Reality-BezProvize.cz:

Reality bez provize kontakt majitele

Otázky a odpovědi k skrytému kontaktu:

Nemůže skrytý kontakt zmenšit šanci na rychlý prodej?

Rozhodně ne! Naopak, Váš kontakt prověříme, tedy bude pro zájemce mnohem důvěryhodnější, než kdyby bylo u Vašeho inzerátu uveden kontakt bez jakéhokoliv ověření.

Jak mi bude moct zájemce napsat? 

Zájemci Vám napíší přes webový formulář, Vy dostanete zprávu na Váš e-mail a také se veškerá Vaše komunikace uloží na portálu, kde ji můžete spravovat ve svém účtu.

Skrytým kontaktem byste měli rozhodně začít, pokud se chcete ubránit tlaku makléřů a chcet zvládnput prodat/pronajmout svou nemovitost sami!

Objednávky: VIP registraci si můžete sami zvolit v registračním formuláři nebo o ni dodatečně zažádat e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Úspěšné obchodování s nemovitostmi!

 

Reality-BezProvize.cz - realitní server

Unikátní projekt Reality-BezProvize.cz přichází na realitní trh s revolučními novinkami. Náš cíl: Ušetřit všem majitelům nemovitostí nejen peníze, ale i zbytečné starosti. Teď již nemusíte váhat, zda s realitkou nebo bez realitky s námi využijete výhod obou variant.
Díky zcela odlišnému modelu prodeje a pronájmu nemovitostí ušetříte, platíte jen to, co opravdu chcete! Kupujte bez provize a přitom bezpečně. Reality? Bez provize!
Reality-BezProvize.cz - realitní portál s pohodlným a detailním vyhledáváním nabídek nemovitostí z celé ČR i zahraničí, včetně aukcí, dražeb a výhodných investic.
Více informací naleznete zde

Napište nám