Na co se u nás můžete spolehnout?

10 našich záruk pro vás:

  1. Cena je na našem realitním portálu vždy konečná – neplatíte již nic navíc.
  2. Inzerce zdarma - nemovitost si u nás může dovolit prodávat/pronajímat opravdu každý – inzerce je pro majitele až do odvolání zdarma.
  3. Rychlost - díky RealityBezProvize prodáte a pronajmete opravdu rychle. Jak je to možné?  U nás se kupující a nájemci nemusí bát provize, nakupují za atraktivní ceny, tedy rychleji a raději.
  4. Prodáte a pronajmete u nás za maximální možnou cenu - totálně minimalizujeme veškeré náklady na prodej/pronájem, nabízejícímu tím pádem zůstane více peněz a cena je tak i pro kupující/nájemce zajímavější.
  5. Bezpečnost - prodej a pronájem u nás je bezpečný – nikoho nenecháme napospas podvodníkům – právní servis si u nás může dovolit opravdu každý.
  6. Nabídka všech nemovitostí na trhu – na Reality-BezProvize najdete nabídky majitelů i realitních kanceláří – u nás je servis realitního profesionála příjemným bonusem, ale pouze pokud nezvyšuje cenu.
  7. Přehledné a pohodlné hledání – kupujete a chcete jen byt s terasou? Nebo sháníte pronájem pro kuřáky? Pak uvítáte možnost podrobného vyhledávání, díky kterému už nemusíte pročítat hromadu inzerátů, ale pouze ty, které opravdu splňují vaše kritéria. K vyhledávání můžete využít fulltext, který dohledá cokoli kdekoli v inzerátu.
  8. Poradenství – u nás nejste na prodej/pronájem nikdy sami, vždy najdete rady, jak postupovat, vždy se můžete obrátit na zkušené odborníky  a také na našich fórech najdete rady a zkušenosti dalších prodávajících.
  9. Služby – víme, co vše je potřeba při prodeji a nájmu nemovitosti  a najdeme vám toho nejvýhodnějšího dodavatele služby.
  10. Garance – všechny služby za vás prověřujeme a zajímá nás také vaše hodnocení - doporučujeme prospěšné služby, ne služby těch, co jen zaplatili za reklamu.