Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více...

Souhlasím

Skrytý kontakt - VIP registrace

Inzerce

Co čeká majitele nemovitosti, který si chce prodat či pronajmout svou nemovitost sám bez realitky? Zadá inzerát a nastane mu hotové peklo. Desítky telefonátů a jen těžko se zbavuje jednoho makléře za druhým. tomu se ovšem dalo vyhnout. Víte, jak na to? 

 

Co si nachystat před vložením inzerátu

InzerceVložit nabídku je snadné a zvládne to opravdu každý. V každém kroku Vás bude provázet nápověda a tipy odborníků. Zadat jednoduchý inzerát zabere pár minut, budete-li mít připraveny všechny potřebné informace předem. Čím více informací o své nabídce uvedete, tím atraktivnější pro zájemce bude. Co si tedy připravit, než se pustíte do vkládáním inzerátu?

Jak zadat perfektní inzerát?

InzercePrvním kritériem, podle kterého je vaše prodávaná/pronajímaná nemovitost hodnocena, je inzerát. Nepodceňujte jeho sílu! Chcete vytvořit dokonalý inzerát, který by na první pohled upoutal každého zájemce? Čím je dobré se vyzbrojit a na co se připravit, než začnete s vkládáním a zveřejněním prezentace vaší nemovitosti?

Reality-BezProvize.cz - realitní server

Unikátní projekt Reality-BezProvize.cz přichází na realitní trh s revolučními novinkami. Náš cíl: Ušetřit všem majitelům nemovitostí nejen peníze, ale i zbytečné starosti. Teď již nemusíte váhat, zda s realitkou nebo bez realitky s námi využijete výhod obou variant.
Díky zcela odlišnému modelu prodeje a pronájmu nemovitostí ušetříte, platíte jen to, co opravdu chcete! Kupujte bez provize a přitom bezpečně. Reality? Bez provize!
Reality-BezProvize.cz - realitní portál s pohodlným a detailním vyhledáváním nabídek nemovitostí z celé ČR i zahraničí, včetně aukcí, dražeb a výhodných investic.
Více informací naleznete zde

Napište nám