Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více...

Souhlasím

Vložení poptávky

poptávka

 Vložení poptávky je zdarma.

Vaše poptávka bude spárována v neveřejné databázi
se všemi dostupnými nabídkami.

zadat poptavku

TIP: Pro přesné nalezení vhodné nabídky vyplňte:

 Kraj, obec (či případnou bližší specifikaci) kde má být požadovaná nemovitost. Také příp. napište, kde rozhodně být nemá.

→ Zda se jedná o koupi či nájem.

→ Cenu uvádějte vždy raději vyšší (rozmězí), aby se k Vám dostalo více nabídek. Při jednání může dojít ke slevě či na nabídku nemusíte reagovat.

→ Vaše požadavky (dispozice, plocha, vybavení apod.)

→ U nájmu také uvádějte počet osob/dětí, zda máte domací zvířata či zda jste kuřáci apod.

Vhodné nabídky Vám budeme zasílat e-mailem
či Vás budeme telefonicky kontaktovat.

zadat poptavku

Reality-BezProvize.cz - realitní server

Unikátní projekt Reality-BezProvize.cz přichází na realitní trh s revolučními novinkami. Náš cíl: Ušetřit všem majitelům nemovitostí nejen peníze, ale i zbytečné starosti. Teď již nemusíte váhat, zda s realitkou nebo bez realitky s námi využijete výhod obou variant.
Díky zcela odlišnému modelu prodeje a pronájmu nemovitostí ušetříte, platíte jen to, co opravdu chcete! Kupujte bez provize a přitom bezpečně. Reality? Bez provize!
Reality-BezProvize.cz - realitní portál s pohodlným a detailním vyhledáváním nabídek nemovitostí z celé ČR i zahraničí, včetně aukcí, dražeb a výhodných investic.
Více informací naleznete zde

Napište nám