Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více...

Souhlasím

Poradna: Jak ušetřit na právníkovi?

Zařazeno v Realitní blog

Poradíme, jak neplatit nekonečně vysoké účty právníkům a advokátům. Dobře sepsané smlouvy, advokátní úschovu a právní konzultace můžete nyní mít za hubičku.

Taky to znáte? Běžná hodinová konzultace u právníka… vyhozené tisíce, vytvoření smluv a nedejbože jejich konzultace, úprava a kontrola… desetitisíce. Přidejte advokátní úschovu a suma se vyšplhá do astronomických výšin. 

Představte si, že už si nemusíte hlídat hodiny a platit za každé slovo navíc. Představte si, že máte k dispozici svého vlastního právníka, na kterého se můžete vždy obrátit. Bez váhání a bez dalších výdajů.

Že si nemůžete svého vlastního právníka dovolit? Můžete!

Se službou Osobní realitní právník, získáte doslova za pár korun vše, co k úspěšnému a bezpečnému prodeji potřebujete. Právní poradenství, kontrolu a tvorbu smluv, advokátní úschovu, právní poradenství… a co víc: váš Osobní realitní právník je vám k dispozici po celý rok zdarma!

button vice o sluzbe

Reality-BezProvize.cz - realitní server

Unikátní projekt Reality-BezProvize.cz přichází na realitní trh s revolučními novinkami. Náš cíl: Ušetřit všem majitelům nemovitostí nejen peníze, ale i zbytečné starosti. Teď již nemusíte váhat, zda s realitkou nebo bez realitky s námi využijete výhod obou variant.
Díky zcela odlišnému modelu prodeje a pronájmu nemovitostí ušetříte, platíte jen to, co opravdu chcete! Kupujte bez provize a přitom bezpečně. Reality? Bez provize!
Reality-BezProvize.cz - realitní portál s pohodlným a detailním vyhledáváním nabídek nemovitostí z celé ČR i zahraničí, včetně aukcí, dražeb a výhodných investic.
Více informací naleznete zde

Napište nám