Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více...

Souhlasím

STOP otravným makléřům

Zařazeno v Realitní blog

 

Každý, kdo jednou nabízel nemovitost, to velice dobře zná. Jakmile jednou zveřejní svou nabídku, už se makléřů nezbaví. Volají snad stokrát denně a pokaždé se stejnou písničkou. Ačkoliv jste o jejich služby nestáli, nepřestanou, dokud vás neuloví. Máme pro vás 3 tipy, jak se otravnému volání a nahánění vyhnout.

1  1. tip: Skrytý kontakt – mojeID

Portál Reality-BezProvize.cz umožňuje registraci a přihlášení přes aplikaci mojeID. Uživatel tak automaticky získá skrytý kontakt i status „Ověřený uživatel“, protože díky mojeID se jedná o skutečně prověřenou osobu. Kontakt zůstává skrytý a uživatele lze kontaktovat výhradně pomocí kontaktního formuláře. Pokud ještě nemáte mojeID, nemusíte nic hledat, založíte si ho pohodlně přímo při registraci.

Reality bez provize modeID

 

          2. tip: VIP registrace

Nechcete si zřizovat žádný nový účet? Skrytý kontakt můžete získat pohodlně i bez mojeID. VIP registrace na portálu Reality-BezProvize.cz za 200,- Kč + DPH je na celý život. VIP registraci si můžete sami zvolit v registračním formuláři nebo o ni dodatečně zažádat e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po objednání VIP registrace registračním formulářem je služba aktivní ihned. Vaše kontaktní údaje (jak e-mail, tak telefonní číslo) ověříme, jste tak pro zájemce důvěryhodnější.

Skrytý kontakt na Reality-BezProvize.cz:

Reality bez provize skrytý kontakt

Skrytím kontaktu přes mojeID nebo VIP registraci bude váš inzerát působit důvěryhodněji a také si každého zájemce lépe prověříte. Rozhodně se totiž nevyplatí dělat obchody s anonymními uživateli na internetu. Nemusíte se bát, že by se vám ozvalo méně skutečných zájemců, kdokoliv vás bude moct oslovovat pohodlně přes kontaktní formulář.

Kontaktní formulář na Reality-BezProvize.cz:

Reality bez provize kontakt majitele

3. tip: A jaký je ten poslední tip?

Nemusíte hned platit celou provizi realitce, aby Vás zatupoval agent. Snadné reality, projekt zaměřený na vydělávání více peněz v realitách, nabízí služby virtuálního agenta, který za Vás může filtrovat hovory a předávat Vám jen skutečné zájemce.  Tato služba není vůbec drahá, klid od otravných makléřů a podvodníků můžete mít již od 390,- Kč měsíčně. Pokud se chcete v průběhu prodeje zcela vyhnout setkání s nesolidními makléři, je jediným řešením nechat se zastoupit realitním agentem z masa a kostí. Překvapivě za agenta Snadných realit nezaplatíte zdaleka tolik, co v běžné realitní kanceláři a získáte navíc řadu výhod. Místo abyste se nechali ulovit agresivním makléřem, kterému záleží jen na jeho výdělku a ne na vašem zisku a užitku, vyberte si makléře sami a ještě hodně ušetříte. Kvalifikovaný realitní zprostředkovatel vás nejen ochrání před útoky makléřů, ale také před nesolidními či podvodnými zájemci.

Jaká varianta je pro vás ta nejvýhodnější? Jak vydělat na realitách? Získejte odbornou konzultaci zdarma v hodnotě 1.500,- Kč. Více info: www.snadnereality.cz/skola-realit

Reality-BezProvize.cz - realitní server

Unikátní projekt Reality-BezProvize.cz přichází na realitní trh s revolučními novinkami. Náš cíl: Ušetřit všem majitelům nemovitostí nejen peníze, ale i zbytečné starosti. Teď již nemusíte váhat, zda s realitkou nebo bez realitky s námi využijete výhod obou variant.
Díky zcela odlišnému modelu prodeje a pronájmu nemovitostí ušetříte, platíte jen to, co opravdu chcete! Kupujte bez provize a přitom bezpečně. Reality? Bez provize!
Reality-BezProvize.cz - realitní portál s pohodlným a detailním vyhledáváním nabídek nemovitostí z celé ČR i zahraničí, včetně aukcí, dražeb a výhodných investic.
Více informací naleznete zde

Napište nám