Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více...

Souhlasím

Realitní blog

STOP otravným makléřům

Zařazeno v Realitní blog

Prodáváte či pronajímáte, zkrátka inzerujete svou nemovitost. Místo zájemců, solventních kupců a slušných nájemníků vás ale otravují jen dotěrní makléři. Jak takovým útokům na vaše soukromí zabránit?

Jak chránit svá soukromá data na internetu?

Zařazeno v Realitní blog

Internetový svět je plný podvodníčků, vydávat se za někoho jiného či si „propůjčit“ cizí identitu se pro mnohé stalo denní samozřejmostí. Je třeba si svá hesla a osobní údaje chránit, jak ale, když hrozba ve světě jedniček a nul bývá odhalena až při zablokování e-mailu či vyloupení bankovního účtu?

Reality-BezProvize.cz - realitní server

Unikátní projekt Reality-BezProvize.cz přichází na realitní trh s revolučními novinkami. Náš cíl: Ušetřit všem majitelům nemovitostí nejen peníze, ale i zbytečné starosti. Teď již nemusíte váhat, zda s realitkou nebo bez realitky s námi využijete výhod obou variant.
Díky zcela odlišnému modelu prodeje a pronájmu nemovitostí ušetříte, platíte jen to, co opravdu chcete! Kupujte bez provize a přitom bezpečně. Reality? Bez provize!
Reality-BezProvize.cz - realitní portál s pohodlným a detailním vyhledáváním nabídek nemovitostí z celé ČR i zahraničí, včetně aukcí, dražeb a výhodných investic.
Více informací naleznete zde

Napište nám